“Powiedz gdzie” – singiel Kasi Popowskiej zapowiada album “Toast” – premiera 27 listopada.

0

Utwór „Powiedz gdzie” to ostatni przedpremierowy singiel zwiastujący nowy album Kasi Popowskiej. Emocjonalna ballada była pierwszą piosenką skomponowaną na płytę „Toast”, która ukaże się 27 listopada 2020 roku. Premiera singla i teledysku odbędzie się 25 września.

Nowy album Kasi Popowskiej – „Toast”, który ukaże się 27 listopada będzie odzwierciedleniem najbliższych muzycznych inspiracji wokalistki. Już dotychczasowe single zapowiadające płytę: „Nie ma nas” i „Nim potłuczemy szkło” charakteryzowały się bardziej minimalistycznym i surowym brzmieniem, z dużą dozą gitar. W podobnym klimacie utrzymany jest najnowszy singiel „Powiedz gdzie”:

„To niezwykle ważny dla mnie utwór. Był pierwszym, który powstał na tą płytę i otworzył mnie na nowy rozdział w życiu. Przyniósł nadzieję i spokój. To utwór bardzo emocjonalny, który jest wyrazem tęsknoty i nadziei jednocześnie za kimś, kogo potrzebujemy.” – mówi Kasia Popowska.

Muzyczna transformacja Kasi Popowskiej jest wynikiem poszukiwania spokoju w sobie i wokół siebie po niezwykle intensywnym czasie zawodowym.

„Trzy ostatnie lata mojego życia to moment spotkania z samą sobą. Przyglądania się własnym emocjom, po to, aby jeszcze bardziej rozumieć swoje decyzje, świadomie móc zweryfikować swoje potrzeby i oczekiwania. Dojrzałam też do tego, aby mówić otwarcie o tym, jakie pułapki czyhają na osoby wrażliwe, które na każdym kroku są oceniane. Wszystko w naszym życiu ma swoje konsekwencje. Popularność również ma awers i rewers.” – dodaje Kasia. 

Tekst piosenki napisali Katarzyna Popowska i Maciej Wasio, utwór skomponowała Katarzyna Popowska. Teledysk wyreżyserował Paweł Wochna.


%d bloggers like this: